fbpx
Modern technology gives us many things.

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ NOVASPORTS – EUROSPORT (11-23 Ιανουαρίου 2023)

0

Τετάρτη 11-1-2023

10:00 ΤΕΝΙΣ Αδελαϊδα | 2ος Γύρος Eurosport1

13:35 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Eurosport1

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport2

14:55 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ |  ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1

16:40 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1

19:30 Eurocup – 10η αγωνιστική: Προμηθέας Πάτρας-Τρέντο Novasports Prime

19:30 Croky Cup – Προημιτελικός Κορτράικ – Μαλίν Novasports1

20:00 Ligue 1 – 18η αγωνιστική Κλερμόν – Ρεν Novasports2

20:00 Ligue 1 – Ναντ – Λιόν Novasports3

20:00 Ligue 1 – Μπρεστ – Λιλ Novasports Start

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1

21:00 EuroLeague: Βιλερμπάν-Μπαρτσελόνα Novasports5

21:05 EuroLeague: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παρτίζαν Novasports4

21:30 EuroLeague: Βαλένθια-Αναντολού Εφές Novasports6

21:45 Croky Cup – Προημιτελικός Γκενκ-Αντβέρπ Novasports1

22:00 Coppa Italia – Φάση των 16: Μίλαν-Τορίνο Novasports Prime

22:00 Ligue 1 – Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέ Novasports2

22:00 Ligue 1 – Τρουά – Μαρσέιγ Novasports3

22:00 Ligue 1 – Στρασμπούρ – Λανς Novasports Start

___________________________________________________________________________

Πέμπτη 12-1-2023

03:00 WTA 250 Hobart International Α’ Προημιτελικός Novasports Start

04:30 WTA 500 Adelaide International 2 – Α’ Προημιτελικός Novasports6

04:30 WTA 250 Hobart International – Β’ Προημιτελικός Novasports Start

06:30 WTA 500 Adelaide International 2 – Β’ Προημιτελικός Novasports6

09:30 WTA 500 Adelaide International 2 – Γ’ Προημιτελικός Novasports6

09:30 WTA 250 Hobart International – Γ’ Προημιτελικός Novasports Start

10:00 ΤΕΝΙΣ Αδελαϊδα | Προημιτελικός Eurosport1

11:30 WTA 250 Hobart International – Δ’ Προημιτελικός Novasports Start

12:00 WTA 500 Adelaide International 2 – Δ’ Προημιτελικός Novasports6

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Eurosport1

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport2

14:55 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1

16:40 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1

19:00 Coppa Italia – Φάση των 16: Φιορεντίνα-Σαμπντόρια Novasports1

19:45 EuroLeague – 19η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε-Μπάγερν Μονάχου Novasports5

20:00 EuroLeague: Ερυθρός Αστέρας-Μονακό Novasports Start

20:30 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1

21:00 EuroLeague: Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports4

21:30 EuroLeague: Βίρτους Μπολόνια-ΟλυμπιακόςNovasports Prime

21:45 Croky Cup – Προημιτελικός Ουνιόν Σ. Ζιλουάζ-Γάνδη Novasports2

22:00 Premier League – 7η αγωνιστική (εξ αναβολής): Φούλαμ-Τσέλσι Novasports Premier League

22:00 Coppa Italia – Φάση των 16: Ρόμα-Τζένοα Novasports1

23:30 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime

___________________________________________________________________________

Παρασκευή 13-1-2023

02:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

04:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

05:30 WTA 500 Adelaide International 2 – Α’ Ημιτελικός Novasports6

05:30 WTA 250 Hobart International – Α’ Ημιτελικός Novasports Start

07:30 WTA 250 Hobart International – Β’ Ημιτελικός Novasports Start

07:30 ΤΕΝΙΣ Αδελαϊδα | Ημιτελικός Eurosport1

09:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1

10:00 WTA 500 Adelaide International 2 – Β’ Ημιτελικός Novasports6

11:30 ΤΕΝΙΣ Αδελαϊδα | Ημιτελικός Eurosport2

13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν |  ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport2

15:10 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ |  ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1

16:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1

18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1

20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime

20:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Eurosport1

20:45 The Betsson Matchday Preview (Μ) Novasports2

21:00 EuroLeague: Παναθηναϊκός-Μακάμπι Τελ Αβίβ Novasports Prime

21:00 EuroLeague: Βιλερμπάν-Βαλένθια Novasports3

21:05 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1

21:30 EuroLeague: Μπαρτσελόνα-Αναντολού Εφές Novasports4

21:30 EuroLeague: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις Κάουνας Novasports5

21:30 EuroLeague: Παρτίζαν-Μπασκόνια Novasports Start

21:45 Jupiler Pro League – 20η αγωνιστική: Βέστερλο-Λέουβεν Novasports2

22:00 Premier League – 20η αγωνιστική: Άστον Βίλα-Λιντς Γιουνάιτεντ Novasports Premier League

22:00 LaLiga Santander – 17η αγωνιστική: Θέλτα-Βιγιαρεάλ Novasports1

22:00 LaLiga SmartBank – 23η αγωνιστική: Οβιέδο-Αλαβές Novasports6

23:00 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime

___________________________________________________________________________

Σάββατο 14-1-2023

02:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

04:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

04:00 WTA 250 Hobart International – Τελικός Novasports Start

07:30 WTA 500 Adelaide International 2 – Τελικός Novasports6

09:30 ΤΕΝΙΣ Αδελαϊδα | Τελικός Eurosport1

09:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport2

11:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σεντ Άντον |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1

11:50 FREESTYLE SKIING Eurosport2

12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2

13:30 Premier League Kick Off Novasports Premier League

13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν |  ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1

13:30 FREESTYLE SKIING Eurosport2

14:30 Premier League: Μάντσεστερ Γ.-Μάντσεστερ Σίτι Novasports Premier League

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport2

15:00 La Liga: Βαγιαδολίδ-Βαγιεκάνο Novasports1

15:10 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1

16:30 Matchday Live Novasports Prime

16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1

17:00 Matchday Live Minute by Minute Novasports Prime

17:00 Premier League: Μπράιτον-Λίβερπουλ Novasports Premier League

17:00 Premier League: Νότιγχαμ Φόρεστ-Λέστερ Novasports2

17:00 Premier League: Γουλβς-Γουέστ Χαμ Novasports4

17:00 Premier League: Έβερτον-Σαουθάμπτον Novasports Start

17:15 LaLiga Santander: Χιρόνα-Σεβίλλη Novasports1

18:00 Ligue 1 – 19η αγωνιστική Λανς – Οσέρ Novasports3

18:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Eurosport2

19:00 Matchday Live Novasports Prime

19:15 ΔΙΑΘΛΟ Λέικ Πλάσιντ |  ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1

19:30 Premier League: Μπρέντφορντ – Μπόρνμουθ Novasports Premier League

19:30 LaLiga Santander: Οσασούνα-Μαγιόρκα Novasports1

20:00 Super League – 18η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-ΟΦΗ Novasports Prime

20:00 Ligue 1 – Μαρσέιγ – Λοριάν Novasports Start

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1

21:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: N.Carolina-Louisville Novasports4

22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Novasports Prime

22:00 LaLiga Santander: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αθλέτικ Μπιλμπάο Novasports1

22:00 Ligue 1 – Λιόν – Στρασμπούρ Novasports2

22:00 Eredivisie – 16η αγωνιστική: Άγιαξ-Τβέντε Novasports5

22:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Μέξικο Σίτι | ΑΓΩΝΑΣ Eurosport2

23:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: LSU-Alabama Novasports4

___________________________________________________________________________

Κυριακή 15-1-2023

02:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

04:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

08:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1

11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1

11:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2

12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σεντ Άντον |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1

13:15 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ |  ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2

14:00 Ligue 1: Λιλ – Τρουά Novasports Prime

14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ[ Βένγκεν | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1

14:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2

14:30 Jupiler Pro League: Κλαμπ Μπριζ-Άντερλεχτ Novasports Start

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport2

15:00 LaLiga Santander: Χετάφε-Εσπανιόλ Novasports1

15:30 Eredivisie: Φορτούνα Σιτάρντ-Άιντχοφεν Novasports2

15:30 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1

16:00 Premier League: Νιούκαστλ-Φούλαμ Novasports Premier League

16:00 Premier League: Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας Novasports4

16:30 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ Eurosport1

17:00 Super League: Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός Novasports Prime

17:15 LaLiga Santander: Αλμερία-Ατλέτικο Μαδρίτης Novasports1

17:15 Serie B – 20η αγωνιστική Τερνάνα – Άσκολι Novasports Start

17:45 Eredivisie – 16η αγωνιστική: Χρόνινγκεν-Φέγενορντ Novasports3

18:00 Premier League The Show Novasports Premier League

18:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport2

18:05 Ligue 1: Μονακό – Αζαξιό Novasports2

18:30 Premier League: Τότεναμ-Άρσεναλ Novasports Premier League

19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος Novasports Prime

19:30 Jupiler Pro League: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Αντβέρπ Novasports Start

20:30 Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός Novasports Prime

20:30 Premier League The Show Novasports Premier League

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1

21:45 Ligue 1: Ρεν – Παρί Σεν Ζερμέν Novasports2

22:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Memphis-Temple Novasports4

22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος Novasports Prime

23:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

___________________________________________________________________________

Δευτέρα 16-1-2023

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

17:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ Eurosport1

19:00 Ετήσια εκδήλωση τιμητικών βραβεύσεων ΕΟΕ Novasports Start

20:00 Monday Football Club Novasports Prime

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1

21:00 ΔΙΑΘΛΟ Λέικ Πλάσιντ |  MIXED Eurosport2

22:00 LaLiga Santander: Κάδιθ-Έλτσε Novasports Prime

22:00 LaLiga SmartBank: Αλμπαθέτε-Λεγανές Novasports1

24:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport2

___________________________________________________________________________

Τρίτη 17-1-2023

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1

16:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Πλάσιντ | 1st run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2

19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Πλάσιντ | 2nd run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2

20:30 Eurocup – 11η αγωνιστική: Μπουργκ-Βενέτσια Novasports Start

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ| ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1

21:15 Eurocup: Μπανταλόνα-Μπούρσασπορ Novasports4

21:45 Jupiler Pro League – 21η αγωνιστική: Σταντάρ Λιέγης-Μαλίν Novasports2

22:00 Coppa Italia – Φάση των «16»: Νάπολι-Κρεμονέζε Novasports Prime

___________________________________________________________________________

Τετάρτη 18-1-2023

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

15:15 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1

16:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Πλάσιντ | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2

19:00 Eurocup: Άνκαρα-Αμβούργο Novasports4

19:30 Jupiler Pro League: Οστάνδη-Αντβέρπ Novasports2

19:30 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Σλασκ Βρότσλαβ  Novasports6

20:00 Eurocup: Χάποελ Τελ Αβίβ-Παρί Novasports5

20:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Πλάσιντ | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1

21:00 EA Sports Supercup (Σούπερ Καπ Ιταλίας): Μίλαν-Ίντερ Novasports Prime

21:00 Eurocup: Τρέντο-London Lions Novasports Start

22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Προμηθέας Πάτρας             Novasports4

___________________________________________________________________________

Πέμπτη 19-1-2023

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

15:15 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1

15:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2

16:00 Coppa Italia – Φάση των «16»: Αταλάντα-Σπέτσια Novasports Start

17:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ Eurosport2

19:00 Coppa Italia – Φάση των «16»: Λάτσιο-Μπολόνια Novasports1

19:45 EuroLeague – 20η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε-Μονακό Novasports5

20:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2

20:30 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ| ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1

21:05 EuroLeague: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Άλμπα Βερολίνου Novasports Start

21:30 EuroLeague: Βίρτους Μπολόνια-Παναθηναϊκός Novasports Prime

21:30 EuroLeague: Μπασκόνια-ΜπαρτσελόναNovasports4

21:45 Jupiler Pro League: Σιντ Τρούιντεν-Κλαμπ Μπριζ Novasports2

21:45 EuroLeague: Βαλένθια-Παρτίζαν Novasports6

22:00 Premier League – 7η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μάντσεστερ Σίτι-Τότεναμ Novasports Premier League

22:00 Coppa Italia – Φάση των «16»: Γιουβέντους-Μόντσα Novasports1

22:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

23:30 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime

___________________________________________________________________________

Παρασκευή 20-1-2023

01:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport1

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

09:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport2

11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ |  ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2

15:15 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1

15:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς |  ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2

17:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ Eurosport2

19:30 EuroLeague: Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου Novasports5

20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime

20:00 The Betsson Matchday Preview (Μ) Novasports3

20:00 EuroLeague: Ζάλγκιρις Κάουνας-Ερυθρός Αστέρας Novasports6

20:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Eurosport2

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1

21:00 EuroLeague: Ολυμπιακός-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports Prime

21:00 Pre Game Show Λειψία-Μπάγερν Μονάχου Novasports3

21:30 Bundesliga – 16η αγωνιστική: Λειψία-Μπάγερν Μονάχου Novasports3

21:30 EuroLeague: Αρμάνι Μιλάνο-Βιλερμπάν Novasports4

21:45 Jupiler Pro League – 22η αγωνιστική Novasports2

22:00 LaLiga Santander – 18η αγωνιστική: Μαγιόρκα-ΘέλταNovasports1

22:00 LaLiga SmartBank – 24η αγωνιστική Novasports Start

22:05 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

23:00 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime

___________________________________________________________________________

Σάββατο 21-1-2023

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

09:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport2

10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ |  ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2

13:30 Premier League Kick Off Novasports Premier League

14:00 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2

14:30 Premier League – 21η αγωνιστική: Λίβερπουλ-Τσέλσι Novasports Premier League

14:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport2

15:00 LaLiga Santander: Βαγιεκάνο-Ρεάλ Σοσιεδάδ Novasports1

16:00 Matchday Live Novasports Prime

16:00 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς |  ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2

16:30 Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό Novasports Prime

16:30 Bundesliga: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σάλκε Novasports3

16:30 Bundesliga: Στουτγκάρδη-Μάιντς Novasports4

16:30 Bundesliga: Ουνιόν Βερολίνου-Χόφενχαϊμ Novasports6

16:30 Bundesliga: Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ Novasports News

16:30 Bundesliga: Μπόχουμ-Χέρτα Βερολίνου Novasportsextra1

16:30 ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ Eurosport1

17:00 Premier League: Γουέστ Χαμ-Έβερτον Novasports Premier League

17:00 Premier League: Μπόρνμουθ-Νότιγχαμ Φόρεστ Novasports2

17:00 Premier League: Λέστερ-Μπράιτον Novasports5

17:00 Premier League: Σαουθάμπτον-Άστον Βίλα Novasports Start

17:15 LaLiga Santander – 18η αγωνιστική Novasports1

18:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Eurosport2

19:00 Matchday Live Novasports Prime

19:30 Premier League: Κρίσταλ Πάλας-Νιούκαστλ Novasports Premier League

19:30 LaLiga Santander: Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαγιαδολίδ Novasports1

19:30 Bundesliga: Κολωνία-Βέρντερ Βρέμης Novasports3

20:00 Super League – 19η αγωνιστική: Άρης-Βόλος Novasports Prime

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1

21:00 Eredivisie – 17η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Φίτεσε Novasports2

22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Novasports Prime

22:00 LaLiga Santander: Σεβίλλη-Κάδιθ Novasports1

22:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

___________________________________________________________________________

Κυριακή 22-1-2023

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2

14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2

14:30 Jupiler Pro League – 22η αγωνιστική Novasports Start

15:00 LaLiga Santander: Βιγιαρεάλ-Χιρόνα Novasports1

15:30 Eredivisie: Φέγενορντ-Άγιαξ Novasports2

15:30 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς |  ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2

16:00 Premier League: Μάντσετσερ Σίτι-Γουλβς Novasports Premier League

16:00 Premier League: Λιντς Γιουνάιτεντ-Μπρέντφορντ Novasports4

16:30 Bundesliga: Ντόρτμουντ-Άουγκσμπουργκ Novasports3

17:00 Super League: Λεβαδειακός-Λαμία Novasports Prime

17:15 LaLiga Santander: Έλτσε-Οσασούνα Novasports1

17:15 Serie B – 21η αγωνιστική Novasports5

18:00 Premier League The Show Novasports Premier League

18:30 Premier League: Άρσεναλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Novasports Premier League

18:30 Bundesliga: Γκλάντμπαχ-Μπάγερ Λεβερκούζεν Novasports Start

19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος Novasports Prime

19:30 LaLiga Santander– 18η αγωνιστική Novasports1

19:30 Jupiler Pro League – 22η αγωνιστική Novasports2

20:30 Super League: Ατρόμητος-Ολυμπιακός Novasports Prime

20:30 Premier League The Show Novasports Premier League

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1

22:00 LaLiga Santander: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports1

22:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Temple-Houston Novasports4

22:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος Novasports Prime

24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σαν Χουάν ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ Eurosport1

___________________________________________________________________________

Δευτέρα 23-1-2023

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1

20:00 Monday Football Club Novasports Prime

22:00 LaLiga Santander: Βαλένθια-Αλμερία Novasports Prime

22:00 Premier League: Φούλαμ-Τότεναμ Novasports Premier League

22:00 LaLiga SmartBank – 24η αγωνιστική Novasports Start

23:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σαν Χουάν ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ Eurosport1

02:00 (ξημερ. Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-Virginia Tech Novasports4

04:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Kansas-Baylor Novasports4



Πηγή
google news - ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ NOVASPORTS – EUROSPORT (11-23 Ιανουαρίου 2023)

Λάβετε ενημερώσεις σε πραγματικό χρόνο απευθείας στη συσκευή σας, εγγραφείτε τώρα.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Σχολιάστε το Άρθρο

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.